2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Dodane 11 kwietnia 2024

Niemcy!Przy granicy!Produkcja opon!Bez doświadczenia!Praca odz zaraz!

Wynagrodzenie

11 500 - 12 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Jesteśmy niemiecką firmą działąjcą na rynku od ponad 30 lat. Gwarantujemy stałą niemiecką umowę o pracę, godne zarobki oraz godne warunki pracy.

Opis stanowiska:

produkcja opon w miejscowosci Leipzig (Fabryka opon dla BMW)

ogolne prace produkcyjne

praca 1-2 zmianowa, niedługo rusza 3 zmiana nocna z 25 % dodatku do stawki godzinowej

Wymagania:

nie wymagane jest doświadczenie w podobnych pracach tylko gotowość do pracy od zaraz w systemie 2- zmianowym, póżniej 3 zmianowym

nie wymagana jest znajomość języka niemieckiego

umiejetność samodzielnej pracy

staranność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

mile widziane prawo jazdy kat. B. i własny samochód na wyjazd

mile widziane dwuosobowe teamy

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

atrakcyjne wynagrodzenie 13,50€/godz. oraz 25€/dziennie diety minus zakwaterowanie

pomagamy w zorganizowaniu zakwaterowania !!

bonusowe wynagrodzenie na święta i urlop

opłacenie składek emerytalnych ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i członków rodziny

opieka polskojęzyczna przez cały okres zatrudnienia

Prosimy o składanie CV! Oddzwonimy!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 911012724