2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Zgorzelec
Dodane 04 maja 2024

Niemiecka firma GmbH - pracownik biurowy, asystent/-tka zespołu

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatorski GmbH jest firmą zajmującą się kompleksową budową sieci teletechnicznych na terenie Niemiec. Prowadzimy prace budowlane oraz montażowe na bezpośrednie zlecenie Deutsche Telekom i SchsenEnergie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu asystenta/-tki biura i kadry kierowniczej.

Miejsce pracy: 01844 Neustadt in Sachsen

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz podstawowych urządzeń biurowych,

- umiejętność pracy w zespole,

- staranność, sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Zakres obowiązków:

- opracowanie przychodzącej/wychodzącej korespondencji,

- przygotowywanie dokumentacji, zestawień,

- archiwizacja dokumentów (skanowanie, drukowanie),

- przygotowanie dokumentacji budowy (wydruk, organizacja),

- kontakt z klientem,

- telefoniczne umawianie terminów montażu,

- ogólna organizacja biura.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia),

- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 914801089