2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Prądnik Biały
Dodane 25 kwietnia 2024

Norwegia - Tyssedal Hotell - praca w housekeeping

Wynagrodzenie

11 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Magiczny Hotel Tyssedal w Norwegii leżący u podnóża jednej z największych światowych atrakcji turystycznych Trolltunga, zatrudni osobę na stanowisko housekeeping (sprzątanie).

OPIS STANOWISKA

  • Wykonywanie codziennych czynności sprzątających w pokojach hotelowych i innych pomieszczeniach

  • Zapewnienie utrzymania wysokich standardów czystości i porządku we wszystkich obszarach hotelu zgodnie z wytycznymi i procedurami

  • Utrzymywanie zapasów środków czystości i artykułów hotelowych na odpowiednim poziomie

  • Współpraca z recepcją w zakresie obsługi gości i zgłaszania ewentualnych problemów związanych z czystością w pokojach.

  • Dbanie o sprawną komunikację z innymi działami hotelu

  • Raportowanie wszelkich usterek, braków w zapasach lub nietypowych zdarzeń kierownikowi housekeeping lub menedżerowi hotelu

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzątaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Znajomość języka skandynawskiego mile widziana

  • Świadomość związana z zasadami profesjonalnej obsługi gości

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, sumienność

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • Punktualność, lojalność

  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, miła aparycja, wysoka kultura osobista

OFERUJEMY

  • Wysokie wynagrodzenia

  • Mieszkanie pracownicze

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na arenie międzynarodowej

  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia, Możliwość podnoszenia kompetencji oraz rozwoju w ramach grupy hotelowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 912771751