2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Łódzkie
  6. Manager restauracji - Łódź
  7. Manager restauracji - Widzew
Dodane 29 kwietnia 2024

Nowa Restauracja „Heksagon 2.0”zatrudni Kierowników zmiany Restauracji

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nowa Restauracja "Heksagon 2.0" (ul. Pomorska 144 w Łodzi) poszukuje do swojego zespołu

Kierowników zmiany Restauracji.

Jeśli chcesz współtworzyć wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Łodzi, a do tego cenisz sobie pracę w miłej atmosferze i lubisz kontakt z ludźmi czekamy właśnie na Ciebie!

ZADANIA

Organizowanie pracy i zarządzanie podległym zespołem,

Rozwój podległego zespołu - przeprowadzanie szkoleń i bieżący instruktaż,

Organizowanie i nadzór nad restauracją a'la carte i bankietami,

Dbałość o wysokie standardy obsługi Gościa i budowanie pozytywnego wizerunku restauracji,

Bieżąca obsługa Gości, rezerwacji VIP, koordynowanie obsługi podczas rezerwacji grupowych,

Raportowanie do przełożonego i realizowanie wyznaczonych celów.

OCZEKIWANIA

Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako kelner w renomowanych

restauracjach, czy hotelach (minimum rok)

Gastronomia jest Twoją pasją,

Potrafisz bardzo dobrze zorganizować pracę sobie oraz zespołowi,

Umiesz i lubisz nawiązywać kontakt i prowadzić swobodną rozmowę z gościem,

Wyróżnia Cię wysoka kultura osobista i zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,

Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację.

OFERUJEMY

Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

Możliwość rozwoju zawodowego (wkrótce otwieramy drugą Restaurację),

Szkolenia produktowe oraz dofinasowania do prestiżowych szkoleń, np. WSET,

Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii, zgranym zespole.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911936001