2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Fabryczna
Dodane 16 kwietnia 2024

Nowa restauracja na Stabłowicach – Kelner/Kelnerka

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu w nowo powstającej restauracji na Stabłowicach szukamy kelnerów.

Zależy nam na osobach kreatywnych, otwartych i samodzielnych.

Doświadczenie w obsłudze klienta i na sali będzie Twoim dodatkowym atutem wpływającym na wysokość Twojej pensji.

Twoje zadania:

* Obsługa gości na sali wg najwyższych standardów

*Znajomość karty menu i pełnego asortymentu w restauracji

*Dbałość o porządek na sali

*Przygotowywanie i wydawanie napojów (kawa, herbata, lemoniada itp.)

*Doskonała organizacja pracy własnej i dobre chęci we współpracy zespołowej

Opis wymagań:

* Doświadczenie na stanowisku kelnera.

*Umiejętność pracy pod presją czasu.

* Samodzielność, doskonała higiena i organizacja pracy.

* Zaangażowanie i punktualność.

* Gotowość do pracy także w weekendy oraz święta.

* Książeczka Sanepidu.

Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, B2B…etc.

* Szkolenia wdrożeniowe, stanowiskowe, sprzętowe.

* Zniżki dla pracowników.

* Posiłek pracowniczy.

* Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.

* Wsparcie i dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV wraz ze zdjęciem przez formularz OLX lub kontakt telefoniczny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz. 883 )

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910591246