2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Grunwald
Dodane 13 maja 2024

Nowe biuro w Plewiskach szuka Kierownika

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy kierownika, w Plewiskach, aby dołączył do naszej firmy marketingowo-szkoleniowej ,która od 5 lat buduje pozycje na rynku

Obowiązki:

- Pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych

- Analiza efektów działań i budowanie trwałych relacji biznesowych

- Prezentacje produktów i negocjacje warunków współpracy

Wymagania:

- Umiejętność budowania relacji z klientami

- Determinacja w osiąganiu celów sprzedażowych

- Silne umiejętności negocjacyjne

- Elastyczność i gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

- Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym

- Ciekawe zadania i profesjonalne narzędzia pracy

- Pakiet medyczny, program multisport oraz dopłaty do samochodu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 902902001