2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Sarbinowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Nowoczesny Pensjonat Słoneczna Rafa Sarbinowo zatrudni Panią Pokojową

Wynagrodzenie

6 700 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sarbinowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dzień dobry!

Pensjonat Słoneczna Rafa w Sarbinowie k. Mielna zatrudni Panią Pokojową na okres 6 miesięcy, od kwietnia do min. końca września 2024. Jest to typowy, nadmorski pensjonat rodzinny na ok 100 miejsc noclegowych. W skład wynajmu wchodzą pokoje, apartamenty i 6 domków murowanych po kapitalnym remoncie. www.pensjonat-sarbinowo.pl

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / umowy zlecenie / własna działalność - do uzgodnienia

  • zakwaterowanie (nieodpłatne) w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką, wifi w tym samym budynku hotelowym

  • częściowe wyżywienie

  • stawka godzinowa na poziomie 22-24 zł/netto h

OCZEKUJEMY (zakres obowiązków):

  • sprzątanie pokoi, domków i apartamentów wg. bieżącego zapotrzebowania recepcji

  • dbanie o czystość ciągów komunikacyjnych

  • dbanie o obejście pensjonatu i restauracji

  • dbanie o czystość toalet ogólnodostępnych w pensjonacie i restauracji

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłanie CV na adres mailowy lub przez OLX.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Sarbinowo,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Sarbinowo
ID: 896183904