2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Gliwice
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Sośnica
Dodane 01 maja 2024

NOWY ODDZIAŁ - Bank Gliwice

Wynagrodzenie

5 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Stanowiska:

Doradca Klienta, Doradca Klienta Biznesowego, Kierownik Placówki

Ambitne osoby z doświadczeniem, pozytywną energią i chęcią realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie zapraszam do składania aplikacji.

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami

obowiązującymi w banku

• obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

• odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie maturalne

• doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych

• wysokie zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

OFERUJEMY:

• pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium

• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje

zawodowe)

• pracę w przyjaznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV.

Proszę o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych,

zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j.

Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że

przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich

poprawiania."

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 910850716