2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 12 kwietnia 2024

Nowy sklep oraz bistro w Bielsku-Białej szuka pracowników

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Nowo otwierający się sklep z artykułami spożywczymi oraz bistro w Bielsku-Białej szuka pracowników!

Poszukujemy osoby na stanowisko kasjer /sprzedawca/ pracownik bistro

Stwórz z nami nowe, wyjątkowe i oryginalne miejsce jakiego w Bielsku jeszcze nie ma!

Oferujemy:

  •        Umowa zlecenie z możliwością ubiegania się o umowę o pracę

  •        Pracę w systemie dwuzmianowym/zmiennym

  •        Elastyczny grafik

  •        Luźną atmosferę

  •        Dogodne warunki zatrudnienia

  •        Profesjonalny pakiet szkoleń

  •       Możliwość rozwoju zawodowego

Zadania, które na Ciebie czekają:

  •         Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie

  •         Dbałość o prawidłową ekspozycję, estetykę i czystość– lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscu

  •         Sprzedaż wyrobów spożywczych na miejscu i na wynos

  •         Przygotowywanie napojów

  •         Obsługa kelnerska gości

Dołącz do nas jeśli:

  •          Jesteś gotowy do pracy II-zmianowej, również w weekendy

  •          Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobienia

  •          Jesteś komunikatywny i pozytywne nastawiasz się na pracę z klientem i zespołem,

  •          Mile widziane będzie doświadczenie w gastronomii lub handlu i obsługa kasy fiskalnej

  •          Dodatkowym atutem będzie znajomość angielskiego oraz/lub hiszpańskiego

Łączymy wiele perspektyw w jednym miejscu.

CZEKAMY NA CIEBIE! :)

Wyślij CV koniecznie ze zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)) U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 911303656