2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Toruń
Dodane 13 kwietnia 2024

O CO CHŁODZI- Zatrudnię w serwisie klimatyzacji samochodowych

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nudzi Cię obecna praca, a może pasjonujesz się motoryzacją?

"O Co Chłodzi" to firma specjalizująca się w obszarze mobilnego serwisu klimatyzacji samochodowych

.Działamy na rynku od ponad dwóch lat i z związku z rozwojem sieci serwisów o kolejne miasta poszukujemy komunikatywnych, młodych osób z zamiłowaniem do pracy z klientem, gotowych na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

Stanowisko: Pracownik Obsługi Serwisowej Klimatyzacji Samochodowych, praca od Maja do Września

Lokalizacja: Toruń

Obowiązki:

  • Diagnozowanie podstawowych usterek w systemach klimatyzacji samochodowych

  • Obsługa automatów serwisowych

  • Profesjonalna obsługa klienta z uwzględnieniem standardów firmy

  • Realizacja planów sprzedażowych, z bardzo atrakcyjną prowizją za wyniki

  • Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach dotyczących obsługi i działania klimatyzacji samochodowych

  • Budowa i utrzymanie dobrych relacji z klientem

  • Obsługa kasy fiskalnej, oraz terminala płatniczego

  • Dbanie o czystość i prezencję miejsca pracy

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu motoryzacji i funkcjonowania samochodu osobowego, jeśli samochody to Twoja pasja, to będzie to zdecydowanie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność, oraz umiejętność luźnej rozmowy z klientem- Small talk bardzo mile widziany :)

  • Chęć rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ :)

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania z dodatkową prowizją za wyniki sprzedaży- Sam decydujesz ile zarabiasz bonusu do podstawy :)

  • Praca na najnowocześniejszych stacjach obsługi

  • Miłą atmosferę w miejscu pracy

  • Profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi klimatyzacji samochodowej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowej branży

  • Umowę zlecenie, lub umowę o pracę

Dołącz do zespołu "O Co Chłodzi" i rozwijaj się razem z nami! Wyślij swoje CV poprzez aplikację, lub na email

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 902270118