2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Małopolskie
  6. Konwencjonalna - Skawina
Dział Personalny
Dodane 29 kwietnia 2024

Obchodowy Urządzeń Pomocniczych Kotła

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności eksploatacyjnych przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych działu odpopielania i odżużlania

  • obchód i kontrola pracy urządzeń i instalacji odpopielania i odżużlania,(taśmociągi, wygarniacze zgrzebłowe, kruszarki, pompy zbiornikowe, komorowe, aparat popiołowe wraz z rurociągami)

  • załadunek popiołu na autocysterny (obsługa rękawów załadowczych) lub na auto naczepy popiołu zwilżonego (obsługa mieszarki dwuwałowej)

  • pobieranie próbek żużla i popiołu

  • przegląd instalacji oraz likwidacja zatorów na układach popiołu lotnego  i odżużlania

  • utrzymywanie na bieżąco porządku

  • prowadzenie i kontrola dokumentacji ruchowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym, energetycznym lub mechanicznym,

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane doświadczenie z obszaru energetyki,

  • świadectwo kwalifikacyjne E gr II (mile widziane) w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym,

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,

  • znajomość urządzeń oraz procesów technologicznych w energetyce,

  • cechy osobowe: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.

Informacje dodatkowe:

  • konieczność pracy w systemie III zmianowym, 4 brygadowym.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze, trzecia umowa na czas nieokreślony

  • Motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna

  • Nagroda z okazji dnia energetyka

  • Prywatny pakiet medyczny

  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy

  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, paczek na Mikołaja, zapomóg świątecznych i losowych)

  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj w terminie do 22.05.2024

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 913649764