2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ustronie Morskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Obsługa automatów rozrywkowych w hali zabawowej

Lokalizacja

Ustronie Morskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Aktualnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę automatów rozrywkowych w spółce Holiday Park & Fun do pracy w jednej z hal zabawowych w Ustroniu Morskim.

Praca od połowy kwietnia.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa automatów rozrywkowych na terenie hali zabawowej

  • Udzielanie pomocy i wsparcia klientom

  • Nadzór prawidłowego korzystania z urządzeń

  • Obsługa automatów do gier, w tym ich uruchamianie, zamykanie i nadzór nad nimi w trakcie użytkowania.

  • Udzielanie pomocy i wsparcia klientom w obsłudze automatów

  • Monitorowanie płatności i wypłat pieniędzy z automatów

  • Zapewnianie czystości i porządku wokół automatów oraz w ich otoczeniu

 Oczekiwania:

  • Umiejętność samodzielnego myślenia i organizacji swojego czasu

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość podstawowych zasad funkcjonowania automatów do gier będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Nastawienie na współpracę w okresie wakacyjnym

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Elastyczny grafik

Lokalizacja

Ustronie Morskie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Ustronie Morskie
ID: 908954621