2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Podkarpackie
  5. Dostawca, kurier miejski - Mielec
Dodane 17 kwietnia 2024

Obsługa automatów vendingowych - Mielec

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Opis

Firma Vendi-Mar Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant automatów vendingowych

Miejsce wykonywania pracy : Mielec i okolice

Opis stanowiska

Obsługa automatów vendingowych oraz urządzeń kawowych polegająca na :

- uzupełnianiu automatów sprzedających

- dbaniu o higienę urządzeń

- analizowaniu usterek i rozwiązywaniu problemów technicznych

- raportowaniu i rozliczeniu sprzedaży

- dostawie produktów z magazynu do wybranych punktów sprzedaży

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

- samodzielność w działaniu

- kultura osobista i umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami

- dobra organizacja pracy

- uczciwość

- odpowiedzialność

- zmysł techniczny - mile widziany

Oferujemy:

- samochód i telefon służbowy

- niezbędne narzędzia pracy

- szkolenia z zakresu obsługi automatów vendingowych

- stabilizację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- korzystne warunki zatrudnienia w firmie o silnej i stabilnej pozycji rynkowej

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 912401007