2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

Obsługa baru Plener Beach Bar

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku obsługa baru na Plener Beach Bar zlokalizowanego na wrocławskim Jagodnie przy ul. Buforowej.

Zadania:

  • obsługa klientów

  • przygotowywanie napojów

  • obsługa stanowiska z lodami

  • wykonywanie czynności porządkowych w miejscu pracy

Brak Ci doświadczenia, to nic wszystkiego Cię nauczymy.

Oczekujemy :

  • Zaangażowania

  • Pozytywnego nastawienia i wysokiej kultury osobistej

  • Dyspozycyjności w weekendy i dni świąteczne

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych ( w razie potrzeby pomożemy w jej wyrobieniu).

Oferujemy:

  • Stawka od 28 zł brutto - warunki ustalamy indywidualnie, w zależności od doświadczenia.

  • Praktyczne wdrożenie we wszystkie obowiązki .

  • Zniżki na barze.

  • Posiłek pracowniczy

  • Praca na podstawie umowy zlecenie.

  • Przyjazną atmosferę w pracy .

  • Elastyczny grafik. ( w tygodniu 15-22 weekend 13-22)

    Preferowany status ucznia / studenta.

    Zapraszamy do kontaktu .

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 751386336