2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Budy
Dodane 22 kwietnia 2024

Obsługa EVENTÓW w ośrodku turystycznym.

Wynagrodzenie

28 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Budy

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy ośrodkiem turystycznym organizującym różnego rodzaju wydarzenia (festiwale muzyczne, zjazdy, spotkania rodzinne itp.). Kompletujemy zespół, który pomoże nam w obsłudze w nadchodzącym sezonie. Ze względu na szeroki wachlarz imprez, różne umiejętności mogą się przydać - nie zapomnij się pochwalić co umiesz :) Szukamy osób kontaktowych i kreatywnych, ogarniętych i uśmiechniętych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa baru

  • obsługa sali

  • obsługa punktu gastronomicznego

Praca w weekendy i święta, (np. od czwartku do poniedziałku, w zależność od dat wydarzenia). Możliwość zakwaterowania.

Wynagrodzenie na start 28,00 brutto zł/h. Po osiągnięciu samodzielności w pracy podwyżka. Większa odpowiedzialność, wyższe wynagrodzenie. Aktualne od zaraz.

Mile widziana książeczka sanepidu i znajomość języków.

Kontakt: Bartek 5 0 1 5 3 9 0 5 9

Lokalizacja

Budy,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Budy
ID: 912304668