2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Raszyn
Dodane 27 kwietnia 2024

Obsługa hotelowa - recepcja

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy Recepcjonistkę do naszego zespołu obsługi hotelowej

Oferujemy:

‒      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

‒      stabilną i odpowiedzialną pracę

‒      wsparcie w okresie wdrożenia i pracy, szkolenie stanowiskowe

‒      atrakcyjne warunki pracy i płacy

‒      elastyczny grafik

‒      pozytywna atmosfera w pracy

Wymagania:

‒      język angielski w stopniu komunikatywnym

‒      pozytywnie nastawienie do życia i do ludzi

‒      umiejętności interpersonalne, komunikatywność, wysoka kultura osobista

‒      gotowość do pracy w systemie zmianowym

‒      doświadczenie na stanowisku recepcjonisty w hotelu lub osoby z wykształceniem kierunkowym będzie dodatkowym atutem

Zadania:

‒      obsługa Gości (meldowanie, wymeldowywanie, rozliczanie, informowanie o warunkach pobytu)

‒      obsługa rezerwacji (telefonicznych i mailowych)

‒      współpraca z pozostałymi działami hotelowymi

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 913123820