2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 07 kwietnia 2024

Obsługa imprez plenerowych, eventów

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy osób do obsługi imprez plenerowych w całej Polsce !

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy !

Praca weekendowa - zarobki jak przy pełnym etacie !

Wynagrodzenie jest zależne od ilości obsługiwanych imprez.

Miesięcznie nawet do 6000 zł na rękę.

Dla najlepszych przewidujemy premię.

Oferta skierowana jest głównie do studentów oraz uczniów szkół średnich lecz nie jest to wymóg.

Wybrane obowiązki:

  • obsługa urządzeń rekreacyjnych,

  • rozstawianie i składanie zamków dmuchanych

    ( dla mężczyzn nie bojących się pracy fizycznej ),

  • interakcje z uczestnikami imprez ( animacje również w stroju maskotki ),

  • rozstawianie, składanie i obsługa stoisk handlowych,

  • prowadzenie aut dostawczych ( dodatkowo płatne ).

Oferujemy:

  • wyjazdy na terenie całego kraju od ostatniego weekendu kwietnia do początku września (wyjazdy w soboty rano, powroty w niedziele wieczorem),

  • pełne przeszkolenie,

  • transport z Bydgoszczy na miejsca imprez,

  • nocleg oraz diety w przypadku zleceń, które tego wymagają,

  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.

Wymagania:

  • dyspozycyjność min. 2 weekendy w miesiącu,

  • punktualność,

  • ukończone 16 lat,

  • prawo jazdy kat. B, książeczka sanepidowska i status ucznia/studenta będzie dodatkowym atutem.

Zachęcamy do kontaktu ! Ilość miejsc ograniczona !

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910057471