2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wola
Dodane 09 maja 2024

Obsługa klienta - animator - host - PSTRO

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OBSŁUGA KLIENTA

JEŻELI:

  • masz podstawowe zdolności manualne i artystyczną zajawkę

  •  swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim,

  •  jesteś osobą otwartą, kontaktową i kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność,

  •  jesteś osobą dyspozycyjną i chcesz pracować popołudniami, wieczorami i w weekendy - elastyczny grafik

I CHCESZ:

  • zarabiać 28-35 PLN brutto/h + premie uzależnione od ilość zrealizowanych rezerwacji i oceny pracy

  • pracować w kreatywnym miejscu i zgranym zespole

  • tworzyć pierwsze tego typu miejsce w Warszawie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie i realizowanie rezerwacji,

  • animacja - bieżąca pomoc osobom korzystającym z przestrzeni - udzielanie informacji i wskazówek,

  • realizacja eventów,

  • sprzedawanie usług Pstro,

  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

pstro.com.pl

instagram.com/pstro.art/

facebook.com/profile.php?id=61558177942272

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy! Najważniejsze jest zaangażowanie i pozytywne nastawienie :)

Do procesu rekrutacji zaprosimy wybrane osoby.

Pstro - nowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy, skierowane do osób szukających dobrej zabawy i kreatywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Miejsce niezapomnianych doświadczeń malarskich, które łamią wszelkie zasady! Zanurz się w świecie, w którym kreatywność spotyka się z wyobraźnią, gdzie możesz tworzyć niesamowite dzieła sztuki bez stresu o umiejętności. Kręć, chlap, uwolnij się od norm - stwórz magię na płótnie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 908526507