2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 06 maja 2024

Obsługa Klienta Banku. Po okresie wdrożenia w 80% zdalnie

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Szukasz pracy? Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?

Dobrze trafiłeś! Dołącz do Nas!

U NAS DOBRE RELACJE W ZESPOLE SĄ PEWNĄ LOKATĄ!

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:

  • weryfikacja poprawności wypełnionych przez Klientów dokumentów oraz przygotowywanie poprawnych wniosków - kontakt telefoniczny i mailowy,

  • przygotowywanie zaświadczeń, opinii bankowych, raportów audytorskich,

  • praca z dokumentami na rzecz banku (skanowanie, archiwizacja),

  • ofertowanie Klienta,

  • ustanawianie na rzecz Banku zabezpieczeń wierzytelności,

  • czynności związane z otwarciem, prowadzeniem i likwidacją produktów Bankowych,

  • wsparcie i obsługa reklamacji i zapytań mailowych,

  • odbiór i rejestracja poczty wychodzącej i przychodzącej w systemach i aplikacjach,

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

  • Zdolności komunikacyjnych i umiejętności nawiązywania relacji,

  • Bardzo dobrej znajomość obsługi komputera,

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, minimum 140 miesięcznie,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta,

GWARANTUJEMY:

  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy,

  • Szkolenie w pełni przygotowujące do pracy,

  • Umowę od pierwszego dnia szkolenia,

  • Pracę w oddziale banku, z możliwością przejścia na hybrydową po zakończeniu wdrożenia (praca zdalna możliwa w 80%),

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych,

  • Liczne benefity pozapłacowe: Multisport, ubezpieczenie grupowe, konkursy i eventy.

  • Możliwość rozwoju kariery i awansu w strukturach firmy.

Z nami pomnożysz kapitał swojej wiedzy i zyskasz jeszcze więcej pracując z profesjonalistami!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914400378