2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Grzegórzki
Dodane 12 kwietnia 2024

Obsługa klienta biznesowego - bankowość/inwestycje | Praca od zaraz

Wynagrodzenie

27,70 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Nasze Contact Center poszukuje wsparcia przy pozyskaniu i obsłudze klientów biznesowych .

Nasze atuty:

·         możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

·         mieścimy się w centrum Krakowa (drugi przystanek od Ronda Mogilskiego)

·         nie wymagamy wiedzy w temacie bankowości

·         umowa zlecenie

·         gwarantowana stawka godzinowa 27,70 zł brutto

·         premie

·         elastyczny grafik

Twoje obowiązki:

·         sam ustalasz grafik, sam go przestrzegasz (praca na pełen etat, 3/4 etatu, 1/2 etatu)

·         kształtujesz pozytywny wizerunek firmy.

·         obsługa Klientów oraz wspieranie bieżących działań sprzedażowych

Idealnie do nas pasujesz, jeśli:

·         masz doświadczenie w proponowaniu i obsłudze produktów dla klienta biznesowego/indywidualnego

·         lubisz pracę z ludźmi w zgranym zespole i miłej atmosferze

·         z łatwością prowadzisz rozmowy telefoniczne.

·         chcesz się rozwijać

·         jesteś dyspozycyjny min. 100H w miesiącu, w godzinach 9-20

Warunek rekrutacji? Twoje CV.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 904066342