2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gniezno
Dodane 01 maja 2024

Obsługa klienta dział sanitarny/elektryczny/budowlany/Kasjer MAL-LAK

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Nie

Firma PHU MAL-LAK w Gnieźnie przy ul. Kościuszki 2-3 szuka pracownika na stanowisko :

Doradca klienta dział sanitarny/elektryczny oraz dział budowlany

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • dbałość o prawidłową ekspozycję produktów i utrzymanie porządku w sklepie

  • przyjmowanie i wykładanie towaru

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży instalacji sanitarnej

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

  • nastawienie na rzetelną realizację zadań i chęć do nauki,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu,

  • znajomość zasad związanych z obsługą klienta.

Chcemy zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnią tradycją,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie za pracę, ustalane indywidualnie w oparciu o doświadczenie, umiejętności oraz oczekiwania pracownika

  • dodatki za zaangażowanie

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 690974813