2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ursynów
Dodane 25 kwietnia 2024

Obsługa klienta - handlowiec - sprzedawca branża GSM

Wynagrodzenie

4 320 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwany kandydat na stanowisko "Konsultant-Sprzedawca" w punkcie z telefonami i akcesoriami do telefonów komórkowych!

Kogo szukamy?

  • Osoby ambitne i chcące zdobywać doświadczenie w wiodącej firmie branży GSM!

Lokalizacja:

  • Teletorium CH Ursynów ul. Puławska 427 Warszawa

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenia

  • Elastyczny grafik w trybie równoważnym - praca w wybrane dni tygodnia i weekendy (minimum dwie soboty w miesiącu), po 12h/dzień,

  • w sumie ok.160 godzin

  • Pracę w zgranym zespole

  • Systemy premiowe!

  • Szkolenia zawodowe

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta w punkcie sprzedaży;

  • Fachowy montaż folii/szkieł na ekrany telefonów/tabletów;

  • Realizacja zamówień towaru;

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy (porządek w miejscu pracy, ekspozycja towaru itp.).

Czego wymagamy?

  • Zaangażowania w pracy i uczciwości;

  • Punktualności i odpowiedzialności;

  • Zdolności manualne,

  • Wykształcenia minimum średniego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w handlu i/lub branży związanej z telefonami komórkowymi;

  • Dyspozycyjność;

  • Status studenta/ucznia.

Nie masz doświadczenia?

  • Jeśli nie boisz się nowych wyzwań z pewnością dasz sobie radę! Przeszkolimy Cię od podstaw, tak abyś szybko został w 100% efektywnym pracownikiem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV należy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 805262280