2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Waleńczów
Dodane 22 kwietnia 2024

OBSŁUGA KLIENTA - Hurtownia samoobsługowa, wielobranżowa

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Waleńczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

OBSŁUGA KLIENTA /praca stacjonarna/ - bez pracy na kasie

Sklep wielopowierzchniowy, samoobsługowy z asortymentem:

art. szkolno-biurowe

opakowania jednorazowe

chemia gospodarcza i higiena

HURTOWNIA TABO PLAST Waleńczów, Częstochowska 53

Obowiązki:

  • pomoc klientowi w doborze towaru/asortymentu

  • dowożenie towaru z magazynu

  • ekspozycja towaru na półkach sklepowych

  • przyjęcie towaru na podstawie wewnętrznych dokumentów firmy

  • dbanie o porządek powierzonego zakresu

  • przygotowanie asortymentu do sprzedaży

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • OSOBA już zarejestrowana albo mogąca się zarejestrować jako osoba bezrobotna w PUP Kłobuck

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • sumienność

  • pozytywne podejście do klienta

Prześlij swoje CV-skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

KONTAKT TELEFONICZNY tylko Poniedziałek-Piątek 10:00 - 16:00

Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym: 8-16/ 10-18

Praca w soboty: 8-14

Lokalizacja

Waleńczów,

Śląskie

Śląskie, Waleńczów
ID: 814886642