2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Obsługa klienta, pakowanie przesyłek Wrocław 4500 zł brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy osób energicznych, optymistycznych i uczciwych do pracy w sklepie stacjonarnym i internetowym do obsługi klienta oraz pakowania przesyłek.

Zajmujemy się sprzedażą maszyn do szycia blisko wrocławskiego rynku. Liczy się dla nas chęć nauki, szybkość, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego się u nas nauczysz. Ze względu na ciężar niektórych produktów zapraszamy do pracy mężczyzn.

Oferujemy umowę o pracę w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku.

Wynagrodzenie 4500 zł brutto. Wymagany język polski.

Obowiązki:

  • sprawdzanie dostaw (przeliczanie towaru, rozkładanie towarów na półki)

  • szykowanie towarów do wysyłki na podstawie złożonego zamówienia

  • pakowanie towarów do wysyłki

  • współpraca z przewoźnikami, wydawanie i odbieranie przesyłek

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • kontrola towaru magazynowego

  • przetwarzanie materiałów opakowaniowych

  • obsługa klientów w sklepie stacjonarnym

  • obsługa zamówień w systemie internetowym

  • pomoc telefoniczna

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą - wyślij swoje CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 917101960