2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 24 kwietnia 2024

Obsługa klienta - Prace biurowe

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kolejnych osób do współpracy na poniższe stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

• Obsługa klienta,

• obsługa urządzeń biurowych,

• Dbanie o relację z Klientami,

• Realizacja bieżących zadań,

Wymagania:

• Duża samodzielność, dokładność, aktywność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań.

• Komunikatywność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

• Wysoka kultura osobista.

• Dokładność i rzetelność

• Samodzielność

• Obsługa komputera oraz pakietu Microsoft Office,

Dodatkowe informacje:

• Praca w godzinach 8:00 – 16:00

• Praca w biurze

Miejsce Pracy: Bielsko-Biała

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MW GROUP s.c. W. Patro, M. Jakubiec z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Lelewela 23/25 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 863639467