2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Międzyzdroje
Dodane 22 kwietnia 2024

Obsługa klienta/Recepcja

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Portfel Inwestycyjny Apartamenty - operator zarządzający obiektami apartamentowymi poszukuje do prestiżowego, nowego obiektu w Międzyzdrojach osób chętnych na stanowisko:

Oferta pracy na cały etat

Praca całoroczna!

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa gości w recepcji (check-in, check-out, przyjmowanie rezerwacji, obsługa płatności)

  • dbałość o zachowanie najwyższych standardów w obsłudze gości, zgodnie z wymaganiami

  • udzielanie informacji o ofercie i świadczonych usługach

  • ścisła współpraca z działem rezerwacji oraz działem sprzedaży i marketingu w zakresie aktywnej sprzedaży

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym – wymóg konieczny

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonisty, w obsłudze klienta

  • orientacja na klienta i otwartość

  • dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy zmianowej (bez zmian nocnych)

  • znajomość systemów rezerwacyjnych jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata)

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz system prowizyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy

  • udział w szkoleniach

  • komfortowe warunki pracy w prestiżowym miejscu

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna i wiele innych)

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 913737334