2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Radzymin
Dodane 22 kwietnia 2024

Obsługa klienta, sklep internetowy - Zadaszenia i ogrody zimowe

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy:

· Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

· Szkolenie wprowadzające,

· Atrakcyjne wynagrodzenie,

· Pracę w młodym i rozwijającym się zespole,

· Możliwa praca z domu w uzasadnionych przypadkach

Wymagamy:

· Umiejętności techniczne i analityczne

· Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

· Kreatywność

· Samodyscyplina

Zadania z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć:

· Obsługa i pozyskiwanie klienta instytucjonalnego na miejscu

· W trakcie okresu próbnego i wdrożenia - obsługa klienta indywidualnego

Wysokość wynagrodzenia jest zależna od posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników. Jeśli czujesz, że podołasz powierzonym zadaniom to wyślij nam przez OLX swoje CV oraz napisz kilka słów o swoim doświadczeniu.

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 910038655