2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Otwock
Dodane 06 maja 2024

Obsługa klienta w branży elektroniki użytkowej

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy pracownika na następujące stanowisko :

Obsługa klienta w branży elektroniki użytkowej np. automatyki do bram, wideodomofonów

Twój zakres zadań:

· Twoim głównym zadaniem będzie codzienna bieżąca obsługa Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych towarów i usługi montażu

· Telefoniczne prowadzenie rozmów oraz negocjacji handlowych;

· Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy;

· Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

Nasze wymagania:

· Na tym stanowisku kluczowe są umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista oraz łatwość prowadzenia rozmów;

· Ważna jest dla nas bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office

· Oczekujemy skrupulatności i dokładności w wykonywanych zadaniach;

· Stawiamy na umiejętność efektywnego planowania pracy, realizacji wyznaczonych celów oraz samodyscypliny;

· Zaangażowanie i chęci rozwoju

· Wykształcenie min. średnie

· Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i stacjonarnej

· Znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem.

· Mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej

Oferujemy:

· Stabilną pracę w stale rozwijającej się i firmie - technologicznie i rynkowo;

· Dobre miejsce pracy w pozytywnym Zespole;

· Stabilne godziny pracy - pracujemy od poniedziałku do piątku od 8-16;

· Umowę o pracę

· Premię uznaniowe

Zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 908888409