2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podlaskie
  6. Kelner, barman, barista - Siemiatycze
Da Grasso Siemiatycze
Dodane 29 kwietnia 2024

Obsługa Klienta w Da Grasso/ Stacja Zabawa (głownie weekendy)

Lokalizacja

Siemiatycze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis stanowiska: Poszukujemy kelnerki do obsługi klientów jednej z sieciowych pizzerii Da Grasso, znajdującej się w Siemiatyczach. Nasz lokal oferuje nie tylko wyśmienite dania, ale także dodatkowe atrakcje Stacja Zabawa, takie jak kręgielnia, sala zabaw i bilard, co sprawia, że nasze miejsce jest idealne dla rodzin i przyjaciół. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę klienta a także za obsługę kręgielni, sali zabaw, bilardów i odbieranie zamówień telefonicznych. Poszukujemy osób dyspozycyjnych do pracy na stałe.

Obowiązki:

  • Obsługa gości w przyjazny, uprzejmy i profesjonalny sposób

  • Przyjmowanie zamówień i podawanie dań oraz napojów

  • Zapewnienie, że goście czują się komfortowo i mile widziani

  • Doradzanie w wyborze dań oraz udzielanie informacji o menu

  • Dbanie o estetyczny wygląd stołów i otoczenia, sprzątanie

  • Obsługa kręgielni, sali zabaw, bilardów i innych atrakcji lokalu

  • Odbieranie zamówień telefonicznych i dbałość o ich prawidłowe przygotowanie

  • Organizacja imprez urodzinowych i zapewnienie profesjonalnej obsługi gości w trakcie takich wydarzeń

  • Odbieranie telefonów z zamówieniami na dowóz i na wynos

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Pozytywne nastawienie i łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Zdolność do pracy w godzinach wieczornych oraz weekendy

Oferujemy:

  • Stałą pracę na stałe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w ramach sieci Da Grasso

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

  • Możliwość korzystania z atrakcji kręgielni, sali zabaw i bilardów w czasie wolnym ze specjalną zniżką

  • Zniżkę na siłownię oraz zniżki na dania z karty restauracji

Jeśli masz doświadczenie w obszarze obsługi klienta, jesteś osobą odpowiedzialną i energiczną, a także masz zdolności kierownicze, to ta praca jest dla Ciebie! Zachęcamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: dagrasso.siemiatycze(małpa)gmail.com z tematem "Aplikacja na stanowisko Obsługi Klienta w Siemiatyczach".

Więcej informacji o naszej sieciowej pizzerii można znaleźć na naszej stronie internetowej www.dagrasso.com i na Facebooku Stacja Zabawa Siemiatycze.

Informacje dla kandydatów: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem i liczymy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Siemiatycze,

Podlaskie

Podlaskie, Siemiatycze
ID: 852772476