2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 04 maja 2024

Obsługa Klienta w Gminie - Program "Czyste Powietrze"

Wynagrodzenie

4 600 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Stowarzyszenie EkoMonterzy - Operator Programu CZYSTE POWIETRZE zajmuje się przygotowaniem i realizacją wniosków o przyznanie dofinansowania z programu proekologicznego.

W związku z dalszym rozwojem projektu poszukujemy otwartej i energicznej osoby, która będzie przekazywać potencjalnym beneficjentom korzyści płynące z programu.

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Gwarantujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premię

  • szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

  • niezbędne narzędzia pracy laptop, telefon

  • uczestnictwo w realizacji proekologicznego projektu

  • pracę w młodym i zgranym zespole

Zadania:

  • doradztwo w zakresie proekologicznych rozwiązań

  • przekazywanie informacji na temat możliwych dotacji

  • zbieranie danych dostarczonych przez klienta do wniosku o dotacje

Nasze wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • wysokie zdolności interpersonalne

  • skrupulatność przy wykonywaniu zadań

  • dyspozycyjność w urzędowych godzinach pracy

  • chęci do rozwoju osobistego

  • prawo jazdy kategorii B warunek konieczny

Chcesz poznać szczegóły? APLIKUJ - skontaktujemy się i omówimy szczegóły

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911489310