2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kryniczno
Andrzej
Dodane 27 maja 2024

Obsługa Klienta w małej, nowoczesnej firmie z branży drzewnej

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kryniczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kim Jesteśmy

Jesteśmy małym, kilkuosobowym zespołem ludzi, którzy swoje życie zawodowe związali z fascynującym produktem, jakim jest drewno. Jesteśmy firmą polską, nowoczesną, ambitną, mamy duże plany na przyszłość. Na tle innych firm wyróżniamy się pomysłowością, elastycznością, jakością, szybkością działania, wiedzą merytoryczną, kompetencjami.

Kogo szukamy

  • Szukamy młodej osoby, mężczyzny lub kobiety, zamieszkałej niedaleko siedziby naszej firmy, nawet bez doświadczenia zawodowego, która chciałaby z nami wejść w świat produktów z drewna. Szukamy osoby, które będzie chciała związać się z nami na wiele lat. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw: poznasz tajniki drewna, tajniki obsługi Klienta, pracy biurowej, prowadzenia korespondencji mailowych, telefonicznych, osobistej obsługi Klienta, obsługi programów księgowych, pracy zespołowej. Zyskasz uniwersalną wiedzę i zawód.

  • Szukamy kogoś, kto ma otwarty umysł, lubi uczyć się nowych rzeczy, lubi wyzwania, lubi pracować z ludźmi, lubi pracę w zespole, jest pogodnie i optymistycznie nastawiony do problemów i zadań, kogoś, kto widzi szklankę do połowy pełną, a nie do połowy pustą. Kogoś, kto jest śmiały, odważny, może nawet przebojowy, asertywny, ma łatwość komunikowania się, myśli logicznie, wyciąga wnioski, uczy się na błędach, ma własne pomysły, komu zależy! Szukamy osoby ambitnej!

  • Znajomość języków obcych, nawet na poziomie podstawowym, komunikatywnym, np. języka niemieckiego lub angielskiego będzie Twoim ogromnym atutem. Jeśli masz podstawy języka i odwagę, żeby podjąć rozmowę w języku obcym, to pomożemy Ci się w tym rozwinąć.

Jakie będą Twoje zadania

Na początek będziesz się uczyć. Obserwować starszych kolegów i koleżanki. Wejdziesz w życie naszego zespołu, powoli zaczniesz się stawać jego częścią. Będziemy Ci poświęcać dużo czasu, tłumaczyć, informować itd. Zaczniesz podnosić telefony, rozmawiać z Klientami. Będziesz o wszystko nas pytać. Z czasem będziesz się stawać coraz bardziej samodzielny. Będziesz samodzielnie podejmował decyzje, kontaktował się z Klientami, dostawcami, kierowcami, pracownikami magazynu, księgowości. Będziesz robił coraz bardziej odpowiedzialne rzeczy. Będziesz odpowiadał na maile, obsługiwał programy księgowe, notował, oddzwaniał, uzgadniał, zamawiał, sprzedawał, fakturował, tworzył posty, działał aktywnie w socialmediach itd. itp

Co oferujemy

Pracę w małej firmie o dużych ambicjach. Oferujmy stanowisko pracy, na którym jesteś ważnym elementem naszej firmy, coś z siebie dajesz, razem coś tworzymy, tworzymy lokalną, polską, europejską firmę, markę. Oferujemy pracę, w której na Ciebie liczymy i Ciebie potrzebujemy, gdzie możesz mieć pomysły i liczyć na ich realizację. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, stabilnej organizacyjnie i finansowo. Pracę w młodym zespole. Pracę z Klientami, przy bezpośredniej (osobistej, telefonicznej, mailowej oraz social-mediowej) obsłudze Klienta. Pracę w zespole, od którego wiele się nauczysz, w branży, która jest przyszłością, zarobki adekwatne do tego, co wnosisz do zespołu, czyli najpierw małe, a potem coraz większe. Ponieważ cały czas się rozwijamy, to z czasem możesz zostać samodzielnym handlowcem, a potem może kimś jeszcze ważniejszym, może nawet kiedyś staniesz na szczycie naszej firmy…. to już będzie zależeć tylko od Ciebie.

Wynagrodzenie 4242-4300 zł brutto/miesiąc przez czas nie krótszy niż nauka i osiągnięcie samodzielności. W okresie późniejszym wynagrodzenie podstawowe może wzrosnąć oraz dodatkowo możliwa jest prowizja od wyników sprzedaży.

Aplikacje tylko na adres: nowak[małpa]ekodrewno.pl

Prosimy aplikować pisemnie, na podany adres mailowy, prosimy pisać szczerze.

Więcej o nas na WWW i na FB.

EKODREWNO

www.ekodrewno.pl

Lokalizacja

Kryniczno,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kryniczno
ID: 678805257