2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bełchatów
Dodane 10 kwietnia 2024

Obsługa Klientów Reklamowych - staż płatny

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wydawca portalu Dzień Dobry Bełchatów i Przeglądu Bełchatowskiego poszukuje osoby na stanowisko:

sp. ds. reklamy / handlowiec

Wymagania:

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność samoorganizacji pracy

  • sumienność

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B.

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub pracy z klientami

Obowiązki:

  • obsługa dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów reklamowych

  • wykonywanie zadań i celów sprzedażowych,

  • budowanie i pielęgnowanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • szkolenia produktowe, przygotowanie do wykonywanych obowiązków

  • wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane ofertę proszone są o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX lub na adres: rekrutacja (at) ddbelchatow.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W stopce CV koniecznie powinna się znaleźć klauzula następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 855589350