2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Kalety
MARINOX Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 03:14

Obsługa MAGAZYNU - MARINOX Art. Nierdzewne

Lokalizacja

Kalety

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma MARINOX Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

OBSŁUGA MAGAZYNU

Miejsce pracy: tymczasowy oddział w Lubszy, docelowo Kalety

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w miłej atmosferze,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (możliwość awansu w przypadku odpowiednich predyspozycji)

  • stałe zatrudnienie - nie szukamy pracowników sezonowych

  • praca w systemie jednozmianowym: 7:00 - 16:00

Obowiązki:

  • kompletacja i pakowanie zamówień do wysyłki, przyjmowanie dostaw, obsługa urządzeń związanych z branżą

  • wypełnianie dokumentacji magazynowej, ewidencja produkcji

Oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi wózków widłowych – warunek konieczny (niewymagane uprawnienia)

  • Z uwagi na charakter pracy, aktualnie poszukujemy mężczyzny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub zdolność szybkiego uczenia się

  • Zdolność logicznego myślenia, samodzielność, kreatywność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, wyłącznie mailowo lub przez OLX. Mile widziany list motywacyjny. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

kontakt [małpa] marinox [kropka] pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Kalety,

Śląskie

Śląskie, Kalety
ID: 912599696