2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jarocin
Sylwia Gadomska
Dodane 24 kwietnia 2024

Obsługa opłatomatu/ PRACA DODATKOWA!

Lokalizacja

Jarocin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Lokalizacja: Stefczyk Finanse ul. Wrocławska 13, 63-200 Jarocin

Obowiązki:

  • czynności serwisowe zapewniające poprawne działanie samoobsługowych urządzeń przyjmujących wpłaty

  • uzupełnianie gotówki w urządzeniu,

  • uruchamianie w przypadku problemów technicznych

  • uzupełnianie papieru do drukarki fiskalnej w urządzeniu

  • współpraca z działem technicznym i wymiana informacji nt. urządzenia

Zadania:

Oczekujemy:

  • szybkiej reakcji na informację o zgłoszeniu (czasem nawet w ciągu 1-2 godzin)

  • mobilności,

  • skrupulatności i uczciwości,

Oferujemy:

  • Umowę Zlecenie ze stałą stawką za pełen miesiąc (400 zł brutto/m-c)

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 912451227