2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Sylwia Gadomska
Dodane 29 kwietnia 2024

Obsługa opłatomatu - praca dodatkowa od zaraz!

Wynagrodzenie

400 - 415 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Lokalizacja: Stefczyk Finanse Al. Solidarności 95/99, 00-144 Warszawa

Obowiązki:

  • czynności serwisowe zapewniające poprawne działanie samoobsługowych urządzeń przyjmujących wpłaty

  • uzupełnianie gotówki w urządzeniu,

  • uruchamianie w przypadku problemów technicznych

  • uzupełnianie papieru do drukarki fiskalnej w urządzeniu

  • współpraca z działem technicznym i wymiana informacji nt. urządzenia

Zadania:

Oczekujemy:

  • szybkiej reakcji na informację o zgłoszeniu (czasem nawet w ciągu 1-2 godzin)

  • mobilności,

  • skrupulatności i uczciwości,

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie ze stawką za pełen miesiąc (ok. 400 zł brutto/m-c)

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913681977