2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Ustronie Morskie
Dodane 16 kwietnia 2024

Obsługa punktu gastronomicznego – Holiday Park & Fun - Praca od zaraz!

Lokalizacja

Ustronie Morskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Aktualnie poszukujemy osoby do obsługi punktu gastronomicznego dla jednej z hal zabawowych w Ustroniu Morskim w spółce Holiday Park & Fun.

Praca od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej

  • Wydawanie przekąsek i napojów w barze, w tym pizzy, pączków oraz napojów bezalkoholowych

  • Dbanie o porządek stanowiska pracy

  • Zapewnienie pozytywnej atmosfery dla klientów

Oczekiwania:

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

  • Komunikatowność

  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Nastawienie na współpracę w okresie wakacyjnym

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Elastyczny grafik

  • Współpraca w systemie zmianowym

Lokalizacja

Ustronie Morskie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Ustronie Morskie
ID: 912201679