2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Lubelskie
  6. Sekretariat, recepcja - Lublin
Dodane 17 kwietnia 2024

Obsługa recepcji klubu sportowego

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko recepcjonisty/ki w obiekcie sportowo-hotelarskim Lublinie przy ul. Mackiewicza

Praca w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy . Praca od zaraz,w oparciu o umowę o pracę.

Czego oczekujemy od kandydata?

- miłej aparycji i zaangażowania

- dyspozycyjności na tygodniu oraz w weekendy

- wysokiej kultury osobistej

- znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów klubu sportowego oraz gości apartamentów

- prowadzenie korespondencji mailowej

- obsługa kasy fiskalnej, terminala, wystawianie FV

- dbałość o pozytywny wizerunek firmy

CV w formacie PDF prosimy składać za pośdrednictwem OLX

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912402388