2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gniezno
Dodane 15 kwietnia 2024

Obsługa sklepów online i magazynu.

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Miejsce pracy: Gniezno, Zielona Fabryka

Opis stanowiska : Obsługa sklepów online i magazynu.

Co będzie twoim obowiązkiem

  • obsługa serwisu Allegro z wykorzystaniem Baselinkera

  • tworzenie i weryfikacja tytułów i opisów produktów

  • przyjęcie i weryfikacja towaru

  • pakowanie zamówień internetowych

  • obsługa programów magazynowych

  • dbanie o organizacje i czystość magazynu

Czego oczekujemy

  • motywacji do pracy,

  • dyspozycyjności

  • swobodnej obsługi systemów magazynowych na komputerze

  • umiejętności pracy w zespole

  • komunikatywności

  • punktualności

  • dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • możliwość przyuczenia na stażu

  • pracę w młodym przyjaznym zespole

  • możliwość awansu i rozwoju

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV. CV prosimy wysyłać przez portal OLX wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID: 69*****93Wyświetlenia: 7399

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 912020307