2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Białołęka
Dodane 14 maja 2024

Obsługa sklepu Internetowego

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis stanowiska: • Adobe (Photoshop, Illustrator); • Przygotowywanie i projektowanie materiałów do sprzedaży ( oferty handlowe, materiały reklamowe, plakaty); • Obsługa sklepu internetowego Miejsce pracy : Warszawa, Białołęka, ul.Borecka 27 Wymagania: • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie; • Komunikatywność, elastyczność, kreatywność, terminowość, samodzielność; • Umiejętność pracy pod presja czasu; • Chęć uczenia się, znajdowania i prezentowania nowych rozwiązań; • Umiejętność obróbki zdjęć • Dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu i terminowość w realizacji projektów • Znajomość programu WF-MAG będzie dodatkowym atutem

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 699646955