2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Szczecin
  6. E-commerce (handel internetowy) - Centrum
Dodane 19 kwietnia 2024

obsługa sklepu internetowego / magazynu

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Sklep internetowy poszukuje mężczyzn do pracy na stanowisku specjalista ds. obsługi sklepu internetowego do biura/magazynu w Szczecinie (Centrum).

Twój zakres obowiązków:

·       przygotowywanie, kompletowanie i pakowanie towaru do wysyłki

·       przyjmowanie dostaw / przygotowywanie towaru do wysyłki

·       utrzymywanie porządku w magazynie np. składanie kartonów

·  transport produktów z magazynu (samochód służbowy)

Co oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (na początek wynagrodzenie 4400 - 5200 zł brutto)

·       pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 08:00-16:00) w biurze/magazynie w Szczecinie (Centrum)

Nasze wymagania:

·       sprawna obsługa komputera oraz umiejętność przyswajania nowych programów

·       komunikatywność, wysoka kultura osobista i nastawienie na pracę z ludźmi

·       samodzielność działania oraz umiejętność pracy pod presją czasu

·       dobre warunki fizyczne, brak przeciwwskazań do pracy magazynowej

·       prawo jazdy kat. B

Mile widziane

·       Doświadczenie w pracy w e-commerce

·       Dobra znajomość platformy Baselinker

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 898432116