2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Tychy
Dodane 22 kwietnia 2024

Obsługa Sklepu Internetowego (PrestaShop) - Praca Tychy

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hurtownia materiałów dekoracyjnych.

Twój zakres obowiązków:

  • · kompleksowa obsługa Klientów,

  • · obsługa zamówień internetowych,

  • · obsługa korespondencji e-mailowej,

  • · administrowanie Sklepem Internetowym (PRESTA-SHOP),

  • · pomoc w tworzeniu oferty produktowej.

Nasze wymagania:

  • · doświadczenie w pracy przy obsłudze sklepu internetowego,

  • · dobra znajomość Word, Excel, oraz dowolnego programu graficznego.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat,

  • Pełny etat w stałych godzinach pracy,

  • Pewne, stałe wynagrodzenie,

  • Jednomiesięczny okres rozliczeniowy,

  • Praca na jedną zmianę 8 -16

  • Potrzebne narzędzia pracy - komputer, telefon

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 705285963