2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Siedlce
Dodane 04 kwietnia 2024

Obsługa sklepu stacjonarnego

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Dynamicznie się rozwijamy!

Poszukujemy osób na stanowisko obsługi sklepu narzędziowego.

Twój zakres obowiązków:

  • fachowe doradztwo w zakresie sprzedawanych przez nas produktów

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • wprowadzanie danych do systemu sprzedaży

  • obsługa zgłoszeń serwisowych

Oferujemy Ci:

  • gwarantowaną płacę

  • motywacyjny system wynagrodzenia (gwarantowana podstawa + premia od obrotu)

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju adekwatną do szybkości nauki

Oczekujemy od Ciebie:

  • komunikatywności

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • chęci do nauki i pogłębianie wiedzy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Nie czekaj wyślij nam swoje CV, zadzwoń lub spotkaj się z nami osobiście.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Warunkiem koniecznym jest dołączenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Fixem S.C. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r

Każdy kandydat ma prawo do dostępu do danych, które go dotyczą. Posiada również prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia oraz sprzeciwu przetwarzania danych które go dotyczą.

Odbiorcą oraz procesorem danych jest Fixem S.C.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 574347619