2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Łódź
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Cezary
Dodane 24 kwietnia 2024

Obsługa śniadań - Boutique Hotel's Łódź

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszego obiektu hotelowego, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik obsługi śniadań

Zakres obowiązków:

• przyrządzanie oraz wydawanie ciepłych i zimnych posiłków śniadaniowych, przy zachowaniu wewnętrznych standardów i jakości potraw

• obsługę gości w miły i profesjonalny sposób

• współpracę z całym zespołem naszego obiektu

• dbanie o czystość w części restauracyjnej oraz kuchennej

Jesteś osobą:

• dobrze zorganizowaną, odpowiedzialną, pozytywnie nastawioną oraz sumienną w wykonywaniu powierzonych zadań

• łatwo nawiązująca kontakty oraz lubiącą pracę zespołową

• dyspozycyjną w weekendy, jak również w tygodniu

• płynnie posługującą się językiem polskim, język angielski mile widziany

Oferujemy:

• szkolenie wdrożeniowe na jednym z naszych łódzkich obiektów

• umowa o pracę lub umowa zlecenie

• elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Pamiętaj, aby dołączyć do wiadomości klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Fund of Immovables sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 706061039