2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Żory
Dodane 20 kwietnia 2024

Obsługa sprzedaży e-commerce.

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

Poszukujemy osoby do obsługi sprzedaży internetowej.

Od A do Z, czyli od kontaktu z klientem po wysyłkę paczki.

Zapraszamy do składania zgłoszeń i dołączenie do naszego zespołu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra obsługa komputera/Internetu.

  • Dobra komunikacja umożliwiająca bezproblemową obsługę klientów telefonicznie/e-mailowo.

  • Obsługa programów graficznych Gimp/Inkscape (lub podobne) w stopniu przynajmniej podstawowym.

Mile widziane:

  • Kreatywność pozwalająca na samodzielne tworzenie ofert.

  • Znajomość WordPresa / PrestaShop

  • Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej/programu do faktur.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zadania na stanowisku:

  • Odpisywanie e-maili / wiadomości — robienie wycen/przyjmowanie zamówień

  • Obsługa sklepu internetowego oraz portali aukcyjnych.

  • Kontakt telefoniczny z klientami w sprawie realizacji zamówień.

  • Wysyłanie Paczek. (nadawanie i pakowanie)

  • Dodawanie ofert, produktów do sklepu oraz serwisów sprzedażowych.

  • Obsługa programu z zamówieniami — realizacja zamówień, uzupełnianie danych.

BARDZO WAŻNE - wymagamy wysokiego zaangażowania i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków, doceniamy profesjonalizm, za który jesteśmy gotowi zapłacić odpowiedniemu kandydatowi. Poszukujemy osoby pracowitej, która będzie szanować pracę i przykładać się do niej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, szybkość pracy również się dla nas liczy (brak pomyłek, duża ilość wysłanych zamówień = dodatkowa premia).

Nie masz odpowiednich kwalifikacji, a marzy ci się praca na takim stanowisku? Jeżeli tak to zapraszamy do odbycia stażu w naszej firmie, osobą zaangażowanym po odbytym stażu, gwarantujemy prace na okres bezterminowy na pełny etat.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 653916972