2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Świeradów-Zdrój
Dodane 29 kwietnia 2024

Obsługa wypożyczalni rowerów elektrycznych

Wynagrodzenie

6 850 - 9 051 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kochasz góry i rower to trafiłeś prawdopodobnie na ofertę dla siebie.

Zakres obowiązków:

Obsługa klientów wypożyczalni rowerów i sklepu.

Przyjmowanie i rozliczanie rezerwacji na bazie programu rezerwacyjnego.

Przygotowanie i personalizacja rowerów dla klientów.

Utrzymywanie sprzętu w pełnej sprawności.

Dbanie o wizerunek wypożyczalni wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Rozstrzyganie kwestii awaryjnych, wyjazdy w teren celem pomocy klientom.

Wymagania:

Wysoka kultura osobista.

Otwartość na pracę z klientami.

Znajomość serwisowania rowerów: centrowanie kół, odpowietrzanie hamulców, przeglądy amortyzatorów i damperów.

Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Ogólna pasja do rowerów.

Angielski w stopniu komunikatywnym.

Obsługa programu sprzedażowo - magazynowego.

Oferujemy: Pracę na umowę na czas nieokreślony po wdrożeniowym czasie.

Pracę na zmiany, w okresie całego roku.

Pracę w zespole ludzi dla których „rower to jest świat”

Szkolenia specjalistyczne w zakresie obsługi napędów rowerów ( Bosch, Shimano )

Darmowe korzystanie ze sprzętu na potrzeby indywidualnych wycieczek.

Pracę przy rowerach aktualizowanych o nowe modele.

Rabat -30% przy zakupie na swoje potrzeby asortymentu z wypożyczalni.

Wypożyczalnia znajduje się w Świeradowie-Zdroju, ul. Traugutta 17

Zapraszamy osoby z okolic Gryfów Sląski, Lubań, Szklarska Poręba.

Nasze punkty:

bmsrent.pl wypożyczalnie

bmsbike.com e-sklep i sklepy stacjonarne

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świeradów-Zdrój
ID: 908861393