2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Zachodniopomorskie
  5. Ochrona - Szczecin
  6. Ochrona - Centrum
Dodane 09 maja 2024

Ochrona | Panie/ów |wpis POF+ paralizator | 22-24zł netto/h | Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

DGP Security Partner zatrudni Panie/ów posiadające wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej z dopuszczeniem do paralizatora do ochrony obiektu w Szczecinie Ul. Gdańska lub ul. Szczawiowa

Zakres zadań:

  • Ochrona mienia

  • Kontrola ruchu osobowo

  • Patrolowanie

  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony

  • dopuszczenie do paralizatora

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • Praca według harmonogramu

  • zmiany 12h

  • stawka 22zł netto/h

  • stawka 24zł netto/h (niedziela i święta)

  • Praca lekka i spokojna

Zadzwoń 66*******79

Wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 863428633