2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Poznań
  6. Ochrona - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

OCHRONA Strażnik Pracownik Ochrony - POZNAŃ (woj. wielkopolskie)

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

TIME GROUP POLSKA Sp. z o.o. to grupa spółek usługowych wyspecjalizowanych m.in. w obszarze usług ochrony, która już od 15 lat wspiera Klientów chroniąc mienie i budując ich zaufanie każdego dnia. Dzisiaj pracuje dla nas ponad 1500 osób, które chronią ponad 200 obiektów na terenie całego kraju. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej: www.time-polska.pl

Poszukujemy pracowników na stanowisko Strażnik Pracownik Ochrony w miejscowości Poznań (centrum).

OPIS STANOWISKA PRACY:

- Dozorowanie obiektu (obchody)

- Sporządzanie dziennych raportów

- Ścisła współpraca z koordynatorem obiektu

- Obserwacja osób wchodzących i wychodzących

- Prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie

- Służba w systemie 12/24h

WYMAGANIA:

  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

- Chęć i motywacja do pracy

- Dyspozycyjność oraz kultura osobista

- Niekaralność - warunek niezbędny

- Rzetelność, sumienność, zaangażowanie

- Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie

- Umowę o pracę

- Elastyczny grafik

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:  53*******49 (kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 14:00).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 757238404