2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Warmińsko-mazurskie
  5. Sprzątanie - Olsztyn
Dodane 10 kwietnia 2024

Od zaraz! Praca Sprzątająca w Niemczech w Hotelu-Bez znajomości języka

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Przyjazd OD ZARAZ

Zatrudnienie jako Osoba do Sprzątania w renomowanym hotelu w Niemczech - Natychmiastowe Rozpoczęcie w 56729 Siebenbach (Rheinland-Pfalz)

-Doswiadczenie wymagane! Bez znajomości języka

-Praca sezonowa do 31. Października 2024

-Pełen etap, 6 dni w tygodniu

Staly Zarobek: 2500 € brutto za miesiąc- Około 1500€ na rękę!!

Wyżywienie oraz jednoosobowe mieszkanie (z internetem i dostępem do pralni) zapewnione w miejscu pracy

Obowiązki: Sprzątanie pokoi oraz obszarów wspólnych Dbanie o estetykę i czystość obiektu

O Hotelu: 16 przytulnych pokoi Przyjazna atmosfera pracy

Aplikacje: Proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem +49 160*****362 (również dostępne na WhatsApp).

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 910900171