2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Piła
Dział HR
Dodane 02 maja 2024

OEX Cursor: Ankieter - Piła

Wynagrodzenie

32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piła

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy osób do współpracy jako:

ANKIETER

Miejsce pracy: Piła, Decathlon

Zadania:

  • przeprowadzanie ankiety przy pomocy tabletu z klientami sklepu w wyznaczonym miejscu (stolik, krzesło)

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Poszukujemy osób, które:

  • są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia

  • łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

  • mają doświadczenie w pracy z klientem oraz status studenta

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 32 zł brutto/h

  • umowę zlecenie

  • pracę w dniach 9.05 - 18.05.24r. (czwartki i piątki w godzinach 16-20 oraz soboty w godzinach 13-18)

  • szkolenie online 6.05.2024r.

  • stałą opiekę koordynatora projektu

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 914472792