2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łubna
Dział HR
Dodane 24 kwietnia 2024

OEX Fulfilio: Magazynier odpowiedzialny za obsługę zamówień

Lokalizacja

Łubna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Spółka Fulfilio posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze logistycznej sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS. Jesteśmy Należymy do jednej z największych w Polsce grup kapitałowych oferujących nowoczesne usługi dla biznesu. Jesteśmy przyjaznym i stabilnym miejscem pracy. Naszym celem jest budowanie zespołu złożonego z osób pełnych pasji i chęci do ciągłego rozwijania swoich talentów.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier odpowiedzialny za obsługę zamówień

Miejsce pracy: Łubna (pow. piaseczyński)

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentów magazynowych

  • zapewnianie szybkiego przejęcia towaru i dobrego magazynowania

  • kompletowanie towaru do wysyłki

  • pakowanie przygotowanych zestawów towarów

  • dbałość o porządek w miejscu pracy i dobry wizerunek firmy

  • wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z działalnością firmy

Oczekiwania:

  • minimum średnie wykształcenie

  • dobra znajomość przepisów BHP/ POPŻ

  • znajomość procedur postępowania z towarem na magazynie

  • znajomość zagadnień związanych z ruchem towarów na magazynie i przepływem dokumentacji magazynowej

  • komunikatywność, skrupulatność oraz punktualność

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie składające się ze stałej miesięcznej podstawy oraz premii, której wysokość zależy od uzyskanych wyników

  • system pracy dwuzmianowy (7-15; 13-21)

  • dostęp do benefitów - karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe

  • pełne wdrożenie w obowiązki

  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łubna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łubna
ID: 895971391